Rozhovor s Leighton

30. března 2009 v 16:57 | PeTT..
Jaká je práce na place?

Ze začátku jsem si říkala, jo to bude jednoduché a zábavné, ale teď musím prohlásit, že je to vážně dřina! Ale klidně bych vám o tomhle seriálu vykládala dny a dny, protože jsem si ho vážně zamilovala.


Na základě prvního dojmu by se tvá postava dala popsat jako ,,pěkná mrcha,,…
ale jak by jsi ji lidem představila ty?


Já myslím, že na první pohled, ale možná i na druhý a třetí je to určitě pěkná mrcha.
Ale jako všechno a všichni i ona má dvě strany. Je vytrvalá, vyrovnaná a drzá a to je to proč ji může spousta lidí nenavidět. Ale pak ji poznáte a vcítíte se do ní, jak je ve skutečnosti zranitelná a opravdu milá až vás to vyděsí, že jste poznali jaká vlastně je a že ji začínate mít docela rádi. Ona není úplně hodná, ale ani úplně zlá. Žádná postava v seriálu není typu buď/anebo. A tak čím víc ji poznáte, tím víc se vám zalíbí nenávidět ji.


V seriálu se projeví, že ona je vlastně ta které je ublíženo, ale odjela Serena, takže je to v podstatě docela zamotané..

Blair na začátku vlastně neměla ani tušení, co se vlastně stalo. Ona je pořád tak neuvěřitelně nejistá aniž by pro to měla nějaký důvod. Ona vlastně ani nechtěla pořádně vědět, co jí Serena udělala, ale stejně z toho pěkně vyšilovala. Myslím, že to ale celou dobu tušila, co se děje.
Ona je ve skutěčnosti hodně zranitelná, necítí se krásná ani dokonalá. Má dojem, že jí nic nevychází tak jak by chtěla.

Byla jsi fanouškem The O.C?

Ano jsem fanouškem jejich tvůrců. Jsou to zázrační tvůrci. Vědí, co a jak. Myslím, že jen díky nim je má postava tak dokonale prokreslena. Ty rozhovory a to jak popisují každou postavu… Myslím, že jim hodně pomohl život tady v New Yorku a vůbec v centru showbusinessu, protože tak poznali, že životy takovýchhle lidí jsou opravdu plné skandálů. Takže, když takovéhle věci dokážou vložit do scénářů tak je to prostě paráda, protože najednou jsou postavy v seriálu o mnoho lepší než postavy v samotné knize.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 michelle FSMC michelle FSMC | Web | 30. března 2009 v 18:21 | Reagovat

Jo, Blair má hodně dobře vykreslený charakter, navíc - takové holky, na první pohled namyšlené mrchy, znám i v reálném životě.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama